KONST / Litografier / Färglitografi 14677102
nr 1467 7102
Elling Reitan
(f. 1949), Norge
Signerad, numrerad 233/275. Färglitografi, bildmått: 29x46, yttermått inklusive ram: 56x72 cm
Elling Reitan, norsk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:19:04